Kdo stojí za tímto portálem

Náš portál Práce Home office je unikátním místem, kde najdete mnoho různorodých pracovních činností. Zásadní výhodou je, že nemusíte nikam docházet a všechnu práci si můžete dělat z pohodlí domova a ve Vámi preferovaném čase.

Napsali o nás


Jsme Personální agentura

Jedna z našich specializací je personalistika, kde pro naše klienty zajišťujeme komplexní služby od inzerce jejich pracovních pozic až po výběr vhodného kandidáta a jeho integrace do firemních procesů. V rámci této aktivity zde najdete nejvíce nabízených pozic.

Protože zaplaceno dostaneme primárně jen v případě, že kandidáta přivedeme my, nezveřejňujeme názvy firem u inzerátů. Kde budete pracovat se většinou dozvíte hned na prvním pohovoru.


Jsme Agregátor pracovních pozic

Díky úspěšnosti našeho portálu jsme se rozhodli, že umožníme inzerci pozic i externím firmám, které mají své personální oddělení a zajímá je čistě inzerce. V takovém případě jde Vámi vyplněný formulář přímo personalistům dané firmy, kteří s Vámi budou komunikovat dále.

I když prověřujeme všechny firmy, nejsme v tomto případě schopni garantovat 100% aktuálnost inzerátu ani to, že Vám určitě odpoví. Zde tedy platí obdobné podmínky jako na ostatních pracovních portálech.


Jsme Online marketingová agentura

Jedna z našich divizí se věnuje čistě online marketingu, kde v dnešní době není nikdy dostatek. V tomto případě hledáme kandidáty přímo pro nás, kde se o Vás starají naši personalisté.


Aktuálně obsazujeme